Як cфотографувати малюнки?

Illustration

Поради по фотографуванню малюнків

Якщо Ви вирішили самостійно зробити фото малюнків, скористайтеся нашими порадами:

1. Рівномірне освітлення

Зображення повинне бути рівномірно освітлене, без відблисків спалахів, без глубоких тіней. Найспростіший спосіб забезпечити рівномірне освітлення - почекати хмарної погоди і сфотографувати малюнки на вулиці або на поверхні біля вікна. Таким чином небо чи вікно будуть працювати як гігантський софтбокс, що буде давати красиве рівномірне світло. Уникайте фотографування при штучному світлі.

2. Фон

Найкращим варіантом є білий стіл чи підвіконник, або ж застелена білим папером рівна поверхня

3. Позиція камери

Щоб вірно передати пропорції роботи і не спотворити її форму, необхідно розміщувати камеру під кутом 90 градусів до поверхні зйомки. При цьому варто переконатися, що ні камера ні фотограф не створюють тіні на малюнках. Також якщо у Вас є змога обрати об'єктив для зйомки - надайте перевагу тому в якого фокусна відстань в межах 35-70мм.

4. Максимальний розмір зображення

Переконайтеся, що камера, зніматиме зображення в своїй найкращій роздільній здатності. Чим більшим буде файл, тим якіснішим буде фінальне зображення при друці.

4. Максимальний розмір зображення

Переконайтеся, що камера, зніматиме зображення в своїй найкращій роздільній здатності. Чим більшим буде файл, тим якіснішим буде фінальне зображення при друці. Нам підійдуть файли у форматі JPEG або RAW.

Фінальні поради

Усі надіслані Вами файли, будуть опрацьовані професійними графічними дизайнерами, які забезпечать максимальну якість постобки. В деяких випадках, якщо якість отриманих фото не буде достатньою - ми будемо рекомендувати відмовитися від самостійного фотографування і надіслати роботи на оцифровку до нас.