Більше про нас - проект Art Capsula

Арт Капсула це молодий проект, який ми розпочали на 9-му місяці війни в Україні. 
Наш проект був натхненний дитячою творчістю і покликаний вберегти дитячу творчість від впливу часу. Ми вважаємо дитячі малюнки безцінними. Допомагаємо їх зберегти та передати майбутнім поколінням.
Ми створюємо іграшки, артбуки, постери, чашки, подушки та пазли на основі дитячих малюнків.
У нас неймовірна команда і мільйони планів, як розвивати наш проект, щоб про нього дізналися у всьому світі.
Вся наша продукція виробляється в Україні і ми цим пишаємося. Ми здійснюємо доставку по всьому світу в усі країни, крім Росії та Білорусі.
Хто ми? Ми найбільші оптимісти у всьому світі. Ми любимо дітей та маємо пристрасть до життя. Кожна річ від Art Capsula зроблена з любов'ю!

Готові зробити замовлення?

Illustration

Ми пропонуємо унікальні Артбуки, Постери та чашки на основі дитячих малюнків

Артбук 

від ₴2100


може містити від 20 до 80 малюнківмінімальна вартість 2100 грн Розмір 30x30 смОнлайн галерея з цифровими файлами

Іграшка

₴2000


  Унікальний дизайн Гіпоалергенні матеріали Чудовий подарунок Швидке виготовлення


Постер

від ₴2100


Містить 12 малюнківУнікальний дизайн розмір 60 на 40 чи 60 на 60 см Онлайн галерея з цифровими файлами

Чашка

₴340


  Унікальний дизайн Різні кольори Можна мити в посудомийці  Швидке виготовлення


FAQ

Illustration

Тут можна пошукати відповіді на поширені запитання.

 • Cкільки часу займає виготовлення артбуку чи постеру?

  Зазвичай після отримання нами малюнків ми відправляємо клієнтам готовий Артбук через 10-15 робочих днів. Наш робочий процес триває трішки довше чи швидше в залежності від того як швидко буде затверджено макет.

 • Які типи робіт можна включати?

  Це можуть бути малюнки, листівки, аплікації, колажі, записочки, листи Святому Миколаю. Будь-які роботи дитини, які Ви зможете помістити в надіслану коробку :)

 • Які творчі роботи відібрати?

  В Артбуках чи постерах найкраще виглядають яскраві і контрасні роботи. Але основне, це цінність роботи для вашої сім'ї. Включайте найважливіше, те що повинно зберегтися крізь роки. Також обирайте ті роботи, що добре переносять транспортування. Ми додаємо 3 рівні захисту роботам - це зовнішній поштовий пакет, міцна картонна коробка, внутрішній zip-lock пакет.

 • Якого розміру коробки для відправки малюнків?

  Наші коробки мають розмір 30x45x8 см. Якщо Ви плануєте надіслати роботи більше ніж однієї дитини, будь ласка сконтактуйте з нами, щоб ми могли вкласти до коробки окремі набори пакетів з zip-lock та анкет, адже в іншому випадку - роботи можуть перемішатися.

 • Я хвилююся з приводу цілісності деяких робіт. Чи можна їх сфотографувати самостійно?

  Незважаючи на те, що ми рекомендуємо віддати процедуру фотографування робіт нашим професійним фотографам - ми розуміємо, що деякі роботи можуть бути дуже тендітними і не переживуть два пересилання поштою. Тому, якщо це Ваш випадок,напишіть нас будь ласка і ми надішлемо рекомендації по тому як зробити найращі фото Ваших робіт. Варто мати на увазі, що наші дизайнери не будуть включати до книг зображення низької якості чи низкої роздільної здатності.