Custom block

FAQ

Illustration

Тут можна пошукати відповіді на поширені запитання.

 • Cкільки часу займає виготовлення артбуку чи постеру?

  Зазвичай після отримання нами малюнків ми відправляємо клієнтам готовий Артбук через 10-15 робочих днів. Наш робочий процес триває трішки довше чи швидше в залежності від того як швидко буде затверджено макет.

 • Які типи робіт можна включати?

  Це можуть бути малюнки, листівки, аплікації, колажі, записочки, листи Святому Миколаю. Будь-які роботи дитини, які Ви зможете помістити в надіслану коробку :)

 • Які творчі роботи відібрати?

  В Артбуках чи постерах найкраще виглядають яскраві і контрасні роботи. Але основне, це цінність роботи для вашої сім'ї. Включайте найважливіше, те що повинно зберегтися крізь роки. Також обирайте ті роботи, що добре переносять транспортування. Ми додаємо 3 рівні захисту роботам - це зовнішній поштовий пакет, міцна картонна коробка, внутрішній zip-lock пакет.

 • Якого розміру коробки для відправки малюнків?

  Наші коробки мають розмір 30x45x8 см. Якщо Ви плануєте надіслати роботи більше ніж однієї дитини, будь ласка сконтактуйте з нами, щоб ми могли вкласти до коробки окремі набори пакетів з zip-lock та анкет, адже в іншому випадку - роботи можуть перемішатися.

 • Я хвилююся з приводу цілісності деяких робіт. Чи можна їх сфотографувати самостійно?

  Незважаючи на те, що ми рекомендуємо віддати процедуру фотографування робіт нашим професійним фотографам - ми розуміємо, що деякі роботи можуть бути дуже тендітними і не переживуть два пересилання поштою. Тому, якщо це Ваш випадок,напишіть нас будь ласка і ми надішлемо рекомендації по тому як зробити найращі фото Ваших робіт. Варто мати на увазі, що наші дизайнери не будуть включати до книг зображення низької якості чи низкої роздільної здатності.